Seniorki Jutrzenki rozegrały wyjazdowy mecz I ligi z Polonią Kępno. Po emocjonującej końcówce spotkanie zakończyło się remisem.

Szczypiornistki Jutrzenki bardzo dobrze rozpoczęły mecz i prowadziły już 7:4, jednak przed końcem pierwszej połowy oddały inicjatywę gospodyniom i na przerwę schodziły do szatni przegrywając13:17.

W drugiej połowie Polonia powiększyła przewagę do 6 bramek. Od tego momentu i stanu 16:22 podopieczne Jarosława Stawickiego zczęły odrabiać straty. Dzięki ambitnej walce Jutrzenka tuż przed końcem spotkania doprowadziła do remisu.

KKS Polonia Kępno – MMKS Jutrzenka Płock 28:28 (17:13)

Polonia: Przebierała, Słota – Kucharska, Romanowska, Wynnyk 2, Grozdanowska 5, Gałka 1, Bielecka, Łukasik 4, Niziołek, Cichoń 4, Wojtasik 1, Fijałkowska 9, Rykaczewska1.

Jutrzenka: Pietrzak, Dobrowolska – Pawłowska, Jasińska 1, Waszkiewicz 1, Krysiak 1, Rędzińska 5, Borysławska 7, Mokrzka 10, Gieras 3